Tohle není recenze: Justýnka a asistenční jednorožec - Kateřina Maďarková


"Den malovaný, místy přetaženo"

Už se Vám stalo, že si nedokážete nic krásného představit? Žijete ze dne na den a vůbec nevíte z čeho se máte těšit? Tak to potřebujete jednorožčího kamaráda jako má naše malá Justýnka. Justýnku a Huberta napsala mladá spivovatelka jménem Kateřina Maďárková a vyšla v tomto roce 2017.

Justýnka je velmi šikovná holčička, má samé dobré známky ve škole a pomáhá rodičům, každý ji chválí, jak je hodná holčička, ale nikdo neví, jak se Justýnka trápí, když je doma sama. Justýnce nic nebaví a furt se nudí. Maminka s ní tedy jde k doktorovi, ten jí však jen pošle do lékárny, až daleko za městem. Div se světe, paní lékárnice přinese jednorožce jménem Hubert a fantazie s Justýnkou může začít! ...

Jak všichni víte, tuhle krásnou ilustrovanou knihu jsem dostala na den dětí a zvedla mi strašně náladu, při čtení jsem se cítila skvěle a příběh mě moc bavil. A ty ilustrace? Ty jsou nejdokonalejší co jsem kdy viděla! Léna Bauer má krásné ilustrace,vyřazuje z nich osobnost a je to takové originální a krásné! Jednou se mi bude stěží předávat knihu svým dětem. Je prostě úžasná, skvělá a komu chybí fantazie, tak ji hned objeví! 

Kniha má překrásný obal, má pouze 94 stran a vydalo ji nakladatelství Albratros. Tohle se Vám povedlo!


Co říkáte na tuhle krasavici? Chcete do fantazie nebo Vám taky chybí?

Měj te se krásně Vaše
C.

Komentáře

  1. Tuhle knížku vidím po celém instagramu a ilustrace jsou vážně hezké :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Přiznávám, tahle kniha je teď velky boom ... ale ty ilustrace si každý zamiluje :)

      Vymazat

Okomentovat

Děkuji, za přečtení mého článku.